Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 meci ^fhd^ - [LDT]

In jos 
+2
ANDU
uzzi
6 participanți
AutorMesaj
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 9:17 am

am vorbit cu g@tor@d3 si am stabilit ca maine sa facem un meci Smile "( [LDT] - legendary dark team )" el mai are nevoie de un om Smile cred ca`l va gasi, sa raspundeti sa stiu care puteti intra si care nu ... meciul daca e sa aiba loc, va avea dupa ora 20:00 Smile voi reveni cu mai multe detalii maine , dar mai intai vreau sa stiu care puteti intra Smile ...
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 6:19 pm

cap de serie...ma gasesti acolo.
le rup fasu sa moara gibilan.
sper sa vina si poseidon. meci ^fhd^ - [LDT]  2641295048 meci ^fhd^ - [LDT]  65919814
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 7:07 pm

Eu nu stiu sigur daca pot...un 70 80 % da...dar nu vreau sa incurc...daca se gasesc 5 fara mine e ok..daca nu incerc sa imi fac timp si sa nu va las la greu:)Very Happy
Sus In jos
Comet
Detinator
Detinator
Comet


Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 34
Localizare : BeloCity

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 8:06 pm

Pe ce sv jucati ? Vb cu Poseidon sa tina el sv dar vb de azi ca sa nu plece omu la nevasta lu uzzi Smile) dak e ma bag si eu Razz

PS: am gasit sv war ptr meciuri 12 sloturi 10 lei pe luna putem sa luam ca sa il tinem ptr meciuri
Sus In jos
https://fri3nds.forumgratuit.ro
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 8:18 pm

Comet a scris:
Pe ce sv jucati ? Vb cu Poseidon sa tina el sv dar vb de azi ca sa nu plece omu la nevasta lu uzzi Smile) dak e ma bag si eu Razz

PS: am gasit sv war ptr meciuri 12 sloturi 10 lei pe luna putem sa luam ca sa il tinem ptr meciuri


comet BUF , o sa vb cu el Wink , eu zic ca nu se merita sa platim sv lu ala dak la ora actuala noi jucam doar 1-2 meciuri pe luna .... adik nu vreau sa par ciufut Smile)) dar .... sa vb cu Posei si sa vedem ce rezolvam Smile
Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 8:28 pm

uzzi a scris:
am vorbit cu g@tor@d3 si am stabilit ca maine sa facem un meci Smile "( [LDT] - legendary dark team )" el mai are nevoie de un om Smile cred ca`l va gasi, sa raspundeti sa stiu care puteti intra si care nu ... meciul daca e sa aiba loc, va avea dupa ora 20:00 Smile voi reveni cu mai multe detalii maine , dar mai intai vreau sa stiu care puteti intra Smile ...



Am vorbit cu g@tor@d3 si am stabilit ora meciului ( 20:30 ) ( 07-06-2011 ) Smile noi o sa mai vorbim pe la 6-7 pe sv daca e ...
Sus In jos
snak
Incepator
snak


Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 39
Localizare : Constanta

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 9:31 pm

M-AS BAGA SI EU ..DAR AM INTELES CA TRE SA AI STEAM ....PLUS DE ASTA TRE SA IMI EXPLICATI ...UNDE ..CUM INTRU....NU AM NICI CLAN MACAR....:p DAR DACA AVETI NEVOIE DE UNU CU 2-2 PRIN PREAJMA SA LE RUP CAPU .....SAU PANDAR....STRIGATI
Sus In jos
csboman
Nou venit



Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/06/2011

meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 9:39 pm

Sa va vad ce mai stiti dragi camarazi!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





meci ^fhd^ - [LDT]  Empty
MesajSubiect: Re: meci ^fhd^ - [LDT]    meci ^fhd^ - [LDT]  Icon_minitime

Sus In jos
 
meci ^fhd^ - [LDT]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» un nou meci fhd vs LDT
» Meci: ^fhd^ - ^Ae^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clan ^fhd^- :: Meciuri / Membri Clanului-
Mergi direct la: