Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 Meci: ^fhd^ - ^Ae^

In jos 
+4
MortDeBeat
eudedy
taliban
uzzi
8 participanți
AutorMesaj
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 8:40 am

Impreuna cu cei din clanul ^Ae^ ( Aerials ) am stabilit ca pe data de : 23.05.2011 ( Luni ) sa aiba loc un meci intre cele 2 clanuri. Ora inca nu este stabilita , am anuntat de pe acum ... sa stiu daca sunteti liberi si puteti participa la meci. Astept niste raspunsuri de la voi.













Sambata - Duminica voi afisa si ora la care va avea loc meciul.


Ultima editare efectuata de catre ^fhd^-uzzi in Lun Mai 23, 2011 12:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
taliban
Moderator forum
Moderator forum
taliban


Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 46
Localizare : talibanrocket@ymail.com

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: e un inceput   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 8:42 am

Exclamation


Ultima editare efectuata de catre taliban in Vin Iun 03, 2011 7:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
eudedy
Nou venit
eudedy


Mesaje : 7
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 10:28 am

este ok dupa 19.00
Sus In jos
MortDeBeat
Moderator forum
Moderator forum
MortDeBeat


Mesaje : 34
Data de inscriere : 06/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Galati

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 5:32 pm

Mda abia astept Mad >Smile sa`l desfiintez pe ^Ae^EnD si trupa lui Mad
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 8:32 pm

m-as baga si eu sa le rup cateva capatani flower
dar sa-mi spuneti daca ma primiti in clan si ce trebuie sa fac mai exact.
e ok dupa 19.
Sus In jos
taliban
Moderator forum
Moderator forum
taliban


Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 46
Localizare : talibanrocket@ymail.com

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: te acceptam zic eu   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 12:19 am

No


Ultima editare efectuata de catre taliban in Vin Iun 03, 2011 7:04 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Comet
Detinator
Detinator
Comet


Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 34
Localizare : BeloCity

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 6:24 am

Esti bine venit ANDULE in clan Very Happy dar vedeti ca nu puteti juca mai multi de 5 Smile)
Sus In jos
https://fri3nds.forumgratuit.ro
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 12:13 am

[quote="^fhd^-uzzi"]Impreuna cu cei din clanul ^Ae^ ( Aerials ) am stabilit ca pe data de : 23.05.2011 ( Luni ) sa aiba loc un meci intre cele 2 clanuri. Ora inca nu este stabilita , am anuntat de pe acum ... sa stiu daca sunteti liberi si puteti participa la meci. Astept niste raspunsuri de la voi.




Am vorbit cu unul dintre membrii clanului ^Ae^ ....si mi-a spus ca doar 4 pot intra ....restul sunt plecati din localitate ... A spus ca daca vrem ..sa intram si noi 4 si sa jucam (meciul are loc la ora 20:00 ) daca doriti sa jucam toti , am putea sa mai facem schimb Smile Vad ca nu prea sunt seriosi astia ... am mai vorbit cu gand si el a spus ca face parte dintr`un clan ...daca e sa vorbesc si cu el ..si poate reusim sa facem un meci adevarat ( app astia din ^Ae^ nu sunt chiar asa de buni Very Happy , in schimb astia din clanul lui "gand" ...cred ca vom avea cva probleme Smile)) vedem noi Smile ). Deci azi care poate intra sa intre la 20:00 pe sv. App sper ca ati luat toti Team Speak 3 Smile








Sus In jos
taliban
Moderator forum
Moderator forum
taliban


Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 46
Localizare : talibanrocket@ymail.com

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: hai la meci   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 1:04 am

@


Ultima editare efectuata de catre taliban in Vin Iun 03, 2011 7:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 1:25 am

eu nu cred ca sunt asa buni, va demoralizati aiurea
...ma bag si eu diseara..si eu nu am team speak 3 ala dar ma descurc si fara.
Sus In jos
sereNNiaw0w
Nou venit



Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/04/2011

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 3:32 am

n-ai cum sa te descurci fara ca nu ii auzi pe ceilalti ce vorbesc..
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 5:22 am

si ce dacanu ii aud?
pasii adversarilor sa-i aud si e destul
Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 7:29 am

felicitari ... avem o victorie pana acum :X:X ..nasol ca la sfarsit ne`au cam facut codati ...dar asta e Smile) ... o sa mai vorbesc ..cu cineva ... pt un meci ... iar apoi ... vom mai avea unul cu clanul lui gand Smile ...tura viitoare vom fi si mai pregatiti ... nu ca acum Razz dar nah ... as ca a fost bine Smile FELICITARI COECHIPIERII MEI :* cheers cheers
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 11:38 pm

Felicitari pt victoria de acum cateva zile...m-am uitat pe statisticile jucatorilor de la ei si erau putin sub voi, totusi avand in vedere ca nu ati mai jucat impreuna victoria e binevenita, ai ales pentru moral...cu cei de la GAND e altceva...daca joaca toti ca Gand ce are niste statistici bunisoare...in schimb nu uitati ca e joc de echipa...nu trebuie sa fim neaparat cei mai buni individual ca sa facem o echipa buna...

Bft si succes in continuare...sper sa ma alatur curand succeselor voastre.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Empty
MesajSubiect: Re: Meci: ^fhd^ - ^Ae^   Meci: ^fhd^ - ^Ae^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Meci: ^fhd^ - ^Ae^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» un nou meci fhd vs LDT
» meci ^fhd^ - [LDT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clan ^fhd^- :: Meciuri / Membri Clanului-
Mergi direct la: