Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 un nou meci fhd vs LDT

In jos 
+4
benaru
snak
B3b3
ANDU
8 participanți
AutorMesaj
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:34 am

Vineri, 1 iulie, ora 20:00 avem meci cu cei de la LDT. Ultima oara s-a terminat egal, acum sper sa fie decisiv.

Membrii clanului fhd Va rog sa intrati cat mai des pe server si sa va antrenati pentru ca va anunt ca va fi un meci greu.
Ma bazez pe cei care sunt titulari, dar pot apela oricand si la rezerve.

^fhd^-ANDU
^fhd^-MortDeBeat
^fhd^-benaru (^fhd^-wembley)
^fhd^-uzzi (^fhd^-snak)
^fhd^-eudedy (^fhd^-rustyswords)
^fhd^-B3b3 (^fhd^-thorn_1000)

^fhd^-snak
^fhd^-Wembley
^fhd^-Rustyswords::.
^fhd^-Thorn_1000



Rog insistent pe titulari sa anuntati din timp daca nu puteti intra pentru a va inlocui. Echipa este formata din 6 insi.
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:31 pm

Eu confirm prezenta cu o probabilitate de 80%. Deocamdata nu am informatia de la munca ca as lucra pana tarziu vineri, dar exista posibilitatea sa fiu plecat din localitate. In momentul in care o sa fiu sigur de una din variante o sa anunt. Oricum cel mai bine ar fi sa avem pe cineva rezerva, pentru ca si in eventualitatea in care voi juca nu stiu cat timp o sa am sa ma antrenez si atunci e posibil sa cedex locul meu la jumatatea partidei, daca consider ca nu sunt suficient de pregatit.

O zi placuta!
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:26 pm

modificarile nu se fac in timpul jocului.
nu e ca la fotbal.
intri de la inceput joci pana la sfarsit sau daca ai iesit in timpul jocului echipa va ramane pana la final in inferioritate numerica.
Sus In jos
snak
Incepator
snak


Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 39
Localizare : Constanta

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:13 pm

EU SUNT DE ZI LA MUNCA..SPER CA PANA LA 8 SA APAR SI SA AJUT...DACA E CEVA TARFA SUNA-MA...!!! LOGICA AR SPUNE CA LA 20.00 AS FI ACASA !!!
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 2:41 am

ANDU a scris:
modificarile nu se fac in timpul jocului.
nu e ca la fotbal.
intri de la inceput joci pana la sfarsit sau daca ai iesit in timpul jocului echipa va ramane pana la final in inferioritate numerica.

ok...ms pt informatie...maine iti dau un raspuns sigur daca joc sau nu.
Sus In jos
benaru
Nou venit



Mesaje : 3
Data de inscriere : 27/03/2011

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 5:13 am

In mare parte sunt disponibil dar nu promit nimic ca am niste mici probleme pe la munca sa vad ce se intampla cu mine si sper ca pana joi sa dau un raspuns sigur bafta
Sus In jos
sioux
Incepator



Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 45
Localizare : braila

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 7:15 am

ce trebuie facut pentru a intra in clan?
Sus In jos
Comet
Detinator
Detinator
Comet


Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 34
Localizare : BeloCity

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:01 am

sa papi cucu lu comet si andu bounce
Sus In jos
https://fri3nds.forumgratuit.ro
sioux
Incepator



Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 45
Localizare : braila

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 9:28 am

pai am ce?
Sus In jos
taliban
Moderator forum
Moderator forum
taliban


Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 46
Localizare : talibanrocket@ymail.com

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: rusinica   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 11:01 am

Imi cer scuze ca intrvin da dupa retragerea mea din motive infatuante recunosc locrurile azi stau din ce in ce mai gri , sv sexy pusca , rspect ioc nou veniti slabi si in fhd membri deplini doar admini eu unul ca si intemeetor al acestui clan ma simnt jicnit si ma doare sa vad atitudine injositoare intre voi care va cunoateti dar nu puteti impume , respectul prin respect !


daca nu am fost explicit imi cer scuze , puteti citi inca odata daca doriti sa intelegeti adevaratul sens al cuvintelor

PS.sa nu deschid iar top continui aici uni dintre juctori nu au mai venit o fi si vina mea dar din 3000 de insi cel pitin 500 probabil au adaugat friends
la favorite si unde 3 luni nu am lucrat am putut sa stau pe sv si forum mai mult
dar nu cred ca e 1 pe care sal fi tratat oarecum superficial
iar clanul nul facusem cu gandul la meciuri clanul era o facilitate ca si slot dar doar cu ^fhd^-+nick , si nu am mai vazut nici pe 1 cu nikul de clan sa joace la voi pe sv !!!


Ultima editare efectuata de catre taliban in Mier Iun 29, 2011 6:39 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:47 pm

talibane, tu ai plecat cand ne era lumea mai draga...intre timp s-a votat un nou lider si implicit memebrii clanului s-au adaptat.
Nu te-a dat nimeni la o parte si nici nu te-a invinuit cu ceva.
Eu sunt dispus sa trec rezerva pentru a juca tu ca titular.
bafta mane
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 7:19 pm

taliban a scris:
Imi cer scuze ca intrvin da dupa retragerea mea din motive infatuante recunosc locrurile azi stau din ce in ce mai gri , sv sexy pusca , rspect ioc nou veniti slabi si in fhd membri deplini doar admini eu unul ca si intemeetor al acestui clan ma simnt jicnit si ma doare sa vad atitudine injositoare intre voi care va cunoateti dar nu puteti impume , respectul prin respect !


daca nu am fost explicit imi cer scuze , puteti citi inca odata daca doriti sa intelegeti adevaratul sens al cuvintelor



- desi am inteles putin mai greu mesajul realizez ce ai vrut sa spui...asa cum a spus si andu nu te invinuieste nimeni ca nu ai mai participat(pana la urma e doar un joc)...oricum nu cred k e membru al clanului care sa spuna ca nu si-ar ceda locul de titular in favoarea ta...
- serverul e golut dar gandeste-te ca majoritatea playerilor avem o viata, un job si jucam acest joc doar d fun.(nu stiu cati dintre noi mai au 15 ani sau sunt la fac fara job sa poata sta toata ziua pe server...)..oricum cercul playerilor care joaca pe server s-a marit insa ziua e destul de dificil sa joci 1 vs 1...ca sa creasca serverul trebuie rabdare(nu s intampla peste noapte asta).
- respectul de care spui tu ca lipseste eu zic ca exista, totusi e normal ca in momentul in care majoritatea ne cunoastem sa existe atat simpatii cat si antipatii, divergente si alte neintelegeri datorate intamplarilor precedente.

Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:33 pm

civule nu trebuie sa faci nimic pt a intra in clan, momentan nu sunt locuri Sad , dar cred ca se vor face deoarece uni dintre membri nu prea se implica , adik poate nu au timp sa intre la joc Neutral sau nushu. (scz andule ca am vorbit eu acum Razz , tu trb sa vb ca tu esti liderul Razz dar..scz Smile ) iar cu tine taliban ..alta problema , cred ca ai inteles ca nu tea dat nimeni afara din clan , iar respectul eu cred ca exista Smile acum depinde ce intelegi tu prin asta ... sa stii ca nu are nimeni nimic cu tine Smile iar eu zic sa intri cu nick-ul tau pe sv, ar fi cel mai bine Wink Smile sal all



inca cva poate ati obs ca am cam lipsit , la acest meci pot intra dar apoi voi lipsi cam o saptamana , asa ca dak mai organizati meciuri aveti de unde lua jucatori Smile ... cam atat
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 2:13 am

Asa cum am spus revin cu un raspuns...
Vienri sunt prezent la meci si voi juca...am casti cu mic si teamspeak 3 instalat(sper sa avem toti)...
As dori sa facem o tactica azi maine sau vineri inainte de meci pentru a avea ceva stabilit, si avand in vedere lipsa experientei de joc impreuna e binevenita pentru a fi mai organizati...
Stabileste o ora de intalnire pe mess sau nu stiu cum pt a realiza aceasta tactica...

Bft!
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 3:33 am

da, buna ideea lui bebe.
maine la ora 20 ne intalnim pe mess la o conferinta si discutam acolo.
Sus In jos
Comet
Detinator
Detinator
Comet


Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 34
Localizare : BeloCity

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 4:07 am

Ma bag si eu la meci daca aveti nevoie de mn Very Happy
Sus In jos
https://fri3nds.forumgratuit.ro
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 7:31 am

cometo nu mai ai loc Smile dar dak vrei te bagam in alta parte Smile)) ... ok deci ne vedem maine la ora 20:00 Very Happy:D
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 7:46 am

Am ceva de adaugat...de acum cand stabilim o intalnire pentru a nu s crea confuzii, pe langa maine spune si data...k poate unu o sa intre maine si nu se uita cand ai postat mesajul...greseala lui dar pentru orice eventualitate cred k e mai bn asa...


Si inca ceva important...e foarte posibil sa nu joc...asa ca las locul de titular liber...o sa fiu rezerva daca reusesc sa ajung...gasiti inlocuitor...S-a ivit ceva in aceasta seara si am zis sa anunt cat mai repede.
Multumesc


Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 7:32 am

am luat bataie grava.
asta e.
ne-o meritam
pe viitor pana nu ne omogenizam nu mai facem nici un meci.

Bv celor de la LDT
Sus In jos
Continut sponsorizat





un nou meci fhd vs LDT Empty
MesajSubiect: Re: un nou meci fhd vs LDT   un nou meci fhd vs LDT Icon_minitime

Sus In jos
 
un nou meci fhd vs LDT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Meci: ^fhd^ - ^Ae^
» meci ^fhd^ - [LDT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clan ^fhd^- :: Meciuri / Membri Clanului-
Mergi direct la: