Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 B3b3 va saluta!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 11:54 pm

Bine v-am regasit si pe forum!

Am citit forumul pe diagonala si am vazut cam cum sta treaba; cand o sa am timp o sa instalez si eu acele redirecte pt ca vreau sa ajut serverul sa se dezvolte.

Imi face placere sa ne auzim din nou pe acest srv si sa va sparg capetele:))
Pe server am mai jucat dar pe forum din lipsa de timp si recunosc, si putina ignoranta din partea mea, nu am intrat(cand ajung acasa de la munca vreau sa ma relaxez jucand, nu stand pe forum; pe forum intru de la munca mai des). Cand o sa consider ca merit si ca imi este necesar un slot o sa fac si eu cerere, pana atunci o sa fiu simplu player.

Sper sa nu mai am aceleasi probleme din cauza faptului ca joc bine,sau mai bine spus mai bine decat unii playeri sau admini de pe server, (sunt deschis oricand la verificari dar va rog nu ma mai acuzati fara dovezi)...intre timp mi-am luat un mouse si mousepad special pentru cs + casti(deci inca 3 motive ca sa joc poate chiar mai bine).

Va salut pe toti si sa ne vedem pe server la ciuruiala.

Respect Comet, Uzii si restul stafului!




Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 12:23 am

bine ai venit
te astept la ciuruiala
Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 12:25 am

salut b3b3 Smile bine ai venit !! respect vei avea si tu din partea mea Razz la fel ca si ceilalti Smile ma bucur ca joci aici, ne vedem pe sv sa`ti ciuruiesc putin capu ... sau invers




Rolling Eyes Smile)))
Sus In jos
nyty
Nou venit
nyty


Mesaje : 2
Data de inscriere : 27/05/2011

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 12:28 am

Sal b3b3 ..nu ai nevoie de clanu fhf" cred ca ti-ar sta mai bn in clanu bcn ..nu te lasa influentat de anduta copila cu perfuzia ok? bft ne vedem la frage Smile
Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 12:29 am

nyty a scris:
Sal b3b3 ..nu ai nevoie de clanu fhf" cred ca ti-ar sta mai bn in clanu bcn ..nu te lasa influentat de anduta copila cu perfuzia ok? bft ne vedem la frage Smile


ia uite ma b3b3 ce bine sta asa ^fhd^-b3b3 :>:> aa ce zici tu nui frumos ? Razz Smile))
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 12:37 am

uzzi a scris:
nyty a scris:
Sal b3b3 ..nu ai nevoie de clanu fhf" cred ca ti-ar sta mai bn in clanu bcn ..nu te lasa influentat de anduta copila cu perfuzia ok? bft ne vedem la frage Smile


ia uite ma b3b3 ce bine sta asa ^fhd^-b3b3 :>:> aa ce zici tu nui frumos ? Razz Smile))

Uzzi oricum daca e doar cand jucam cu clanu o sa port numele ala..in rest vreau sa imi pastrez numele de B3b3 pe server...asta e singura conditie impusa de mn.
Si sa stii ca disponibilitatea mea o sa fie foarte limitata.

Dar hai sa nu fim offtopic...despre asta discutam particular...
Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 12:43 am

B3b3 a scris:
uzzi a scris:
nyty a scris:
Sal b3b3 ..nu ai nevoie de clanu fhf" cred ca ti-ar sta mai bn in clanu bcn ..nu te lasa influentat de anduta copila cu perfuzia ok? bft ne vedem la frage Smile


ia uite ma b3b3 ce bine sta asa ^fhd^-b3b3 :>:> aa ce zici tu nui frumos ? Razz Smile))

Uzzi oricum daca e doar cand jucam cu clanu o sa port numele ala..in rest vreau sa imi pastrez numele de B3b3 pe server...asta e singura conditie impusa de mn.
Si sa stii ca disponibilitatea mea o sa fie foarte limitata.

pai numele cu ^fhd^- il purtam doar cand avem meci:P iar cand vom avea un meci voi anunta cu 2 zile inainte Smile sa vad daca pot intra membri clanului Razz si nui bai daca lipsesti la un meci ...mai avem si rezerve Smile tu alegi unde vrei sa mergi Very Happy
Sus In jos
Comet
Detinator
Detinator
Comet


Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 34
Localizare : BeloCity

B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 1:01 am

Bine ai venit B3B3
Sus In jos
https://fri3nds.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





B3b3 va saluta!!! Empty
MesajSubiect: Re: B3b3 va saluta!!!   B3b3 va saluta!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
B3b3 va saluta!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: OffTopic :: OffTopic-
Mergi direct la: