Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
MortDeBeat
Moderator forum
Moderator forum
MortDeBeat


Mesaje : 34
Data de inscriere : 06/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Galati

Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Empty
MesajSubiect: Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!   Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 5:38 am

Unii stiu , altii nu , dar imi vine greu sa vi-o zic, dar vi-o zic...
Cum sa plantesi BOMBA in CUTIE!!!!
Sa Fii Pe Harta de_dust2 la X1 la cutia aia de jos care e inclinata unul se pune pe ea si celalalt planteaza bmb pe capul lui, iar celalalt se da incet intr-o parte, pana iese de sub bmb si cade in cutie.
Priviti un Filmulets daca nu ati inteles Smile https://www.youtube.com/watch?v=uhGU1FOY-4o
Sus In jos
sereNNiaw0w
Nou venit



Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/04/2011

Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!   Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 8:23 am

si faci tu chestia asta pe public? .. crezi ca publicarii isi folosesc mintea sa te ajute la asa ceva? Smile) nu preaaa . De e ok de stiut.. care no stia pana acum
Sus In jos
B3b3
Avansat



Mesaje : 48
Data de inscriere : 30/05/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!   Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 8:48 pm

stiam de mult faza...problema e ca dureaza destul de mult si poti fi omorat inainte...iar cine joaca la sunet si stie faza o poate dezamorsa desi nu o vede.
Sus In jos
Domi.
Mediu
Domi.


Mesaje : 21
Data de inscriere : 21/05/2011
Varsta : 36
Localizare : 'Texas

Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!   Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 9:40 pm

Mda..si eu stiu faza de mai bine de 5-6 ani Razz
Si mai sunt multe astfel de faze gen dai flash intre cutii pana sa intri pe porti ( la x2 ) si ajunge flash-ul in tunel etc.

Oricum in PGL sunt interzise !!!

Bafta !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!   Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum Sa Plantezi Bomba IN CUTIE !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: OffTopic :: Tutoriale-
Mergi direct la: