Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 avand in vedere

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
sereNNiaw0w
Nou venit



Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/04/2011

avand in vedere Empty
MesajSubiect: avand in vedere   avand in vedere Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:45 pm

UzZi a scris:
mane cat timp ai fost plecat sau poate nu ai binevoit sa intri pe sv ...sa stii ca sau schimbat cateva chestii WinkWink ... si sau mai dat si admine ...pt ca tin redirecte etc ... dak ai intra si tu mai des pe sv ai vedea cum sta treaba Wink (dak ai avut probleme atunci scz nu am stiut ... ) .

avand in vedere ca scrie foarte clar "Minute jucate : 4250 (aveti nevoie de cel putin 4000 de minute)" .. nush cum au luat ei admin.. dar , ma rog , scrie undeva "daca ti redirecte = automat admin"?
Sus In jos
uzzi
Profesional
uzzi


Mesaje : 76
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Constanta

avand in vedere Empty
MesajSubiect: Re: avand in vedere   avand in vedere Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:12 am

sereNNiaw0w a scris:
UzZi a scris:
mane cat timp ai fost plecat sau poate nu ai binevoit sa intri pe sv ...sa stii ca sau schimbat cateva chestii WinkWink ... si sau mai dat si admine ...pt ca tin redirecte etc ... dak ai intra si tu mai des pe sv ai vedea cum sta treaba Wink (dak ai avut probleme atunci scz nu am stiut ... ) .

avand in vedere ca scrie foarte clar "Minute jucate : 4250 (aveti nevoie de cel putin 4000 de minute)" .. nush cum au luat ei admin.. dar , ma rog , scrie undeva "daca ti redirecte = automat admin"?

mane ..avem nevoie de playeri pe sv ...si nu`ti tine nimeni redirecte moca Wink ... oricum nu se mai dau admine pe redir ... doar la 4000 min sau dak poate dona 3-5 E lunar ... si cred ca acum mai sunt doar 2 care au admin pt ca tin redir ...sau dak nu chiar 1 Neutral ...nushu ..comet stie mai bine ... Wink
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 3
Data de inscriere : 25/03/2011

avand in vedere Empty
MesajSubiect: Re: avand in vedere   avand in vedere Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:13 am

Doar 1 mai este
Sus In jos
https://fri3nds.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





avand in vedere Empty
MesajSubiect: Re: avand in vedere   avand in vedere Icon_minitime

Sus In jos
 
avand in vedere
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: OffTopic :: OffTopic-
Mergi direct la: