Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 Problema!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
-SaNgRe-
Nou venit
-SaNgRe-


Mesaje : 5
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Oltenita

Problema!!! Empty
MesajSubiect: Problema!!!   Problema!!! Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 5:23 am

Salut!
Astazi am intrat pe forum sa vad daca a mai postat cineva ceva si am vazut in dreapta pe gametracker ca serverul este on si este eudedy intrat pe mapa fy_snow, dar cand sa intru in cs si sa itnru pe server imi aparea ca serverul este inchis... ce ar putea fi? am ban sau din ce cauza se intampla asta?
Sus In jos
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Problema!!! Empty
MesajSubiect: Re: Problema!!!   Problema!!! Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 6:32 am

nu joe, nu ai ban....pe pagina de pe forum nu iti arata statusul serverului in timp real ci cu 10 minute intarziere.
Deci Eudedy era on (pt ca si serverul era on), dar aia se intampla in urma cu ceva minute...intre timp s-a pus off..
Sus In jos
 
Problema!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: OffTopic :: OffTopic-
Mergi direct la: