Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Căutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum

 

 Lista membrilor clanului fhd - Titulari si rezerve

In jos 
AutorMesaj
ANDU
Profesional
ANDU


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Lista membrilor clanului fhd - Titulari si rezerve Empty
MesajSubiect: Lista membrilor clanului fhd - Titulari si rezerve   Lista membrilor clanului fhd - Titulari si rezerve Icon_minitimeJoi Iun 09, 2011 5:14 am

Vad ca ati votat sau s-a votat ca eu sa va fiu lider al clanului.
De acord. Va multumesc pentru sprijin.
Va prezint mai jos toti membrii acestui clan. Cei cu verde sunt titulari, iar cei cu portocaliu sunt rezerve. Mi-am permis sa fac aceasta triere in functie de timpul jucat pe server si de abilitatile fiecaruia.


^fhd^-ANDU
^fhd^-MortDeBeat
^fhd^-benaru
^fhd^-uzzi
^fhd^-eudedy
^fhd^-B3b3


^fhd^-snak
^fhd^-Wembley
^fhd^-Rustyswords::.
^fhd^-Thorn_1000






Prefer echipa de 6 insi. Rog organizatorii meciurilor de clan sa expuna conditia de 6 insi intr-o echipa. De asemenea, meciurile se vor anunta cu 3 zile inainte pentru a avea timp de onorat si de pregatit. Antrenmentele se vor face pe server sau se vor discuta pe mess strategiile. Le vom pune in practica pe server cat mai des posibil. Trebie sa devenim o echipa omogena. In cazul in care cineva din titulari nu poate juca, va lasa locul urmatorului membru sau va cauta inlocuitor. Inlocuitorul trebuie sa faca parte din membrii clanului prezentati mai sus.

Rog moderatorii sa inchida acest post intrucat el este doar de informare.
Multumesc
Sus In jos
 
Lista membrilor clanului fhd - Titulari si rezerve
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Membri Clanului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clan ^fhd^- :: Meciuri / Membri Clanului-
Mergi direct la: